LED lustry

Bohužel jsme pro vás nenašli žádné produkty.

Jednou z mála ozdob stropu jsou právě lustry, které proto vybíráme s ohledem na to, aby jednak doplnily hezky místnosti, jednak aby byly stylové a tak trochu upoutaly pozornost. Jenomže složitější lustry, které sice krásně vypadají, ale mají schovanou žárovku, mohou být zároveň vaší noční můrou. Kvalita všech produktů obecně klesá a z tohoto pravidla nejsou bohužel vyjmuty ani žárovky.

Jenomže když vám praskne žárovka u takového moderního lustru, její výměna může být až na povolání žárovkového komanda. Dostat se k žárovce rafinovaně schované v lustru není ni moc snadného, a když už se to povede, stále je tu riziko, že za týden stejné martyrium budete absolvovat znovu. Lze se tomu ale snadno vyhnout zakoupením kvalitnějších LED žárovek do lustrů, které mají několikanásobně delší životnost, než žárovky obyčejné. A tím výčet jejich předností ani v nejmenším nekončí.

Lustry s LED žárovkou

LED lustry jsou ztělesněním dokonalosti samy o sobě. Kromě delší životnosti jsou také odolnější proti nárazům nebo dalším mechanickým poškozením, takže se vám nestane, že při bouchnutí do lustru zůstanete okamžitě po tmě.

LED lustry také nevydávají tolik tepla, aniž by ale přitom méně svítily. To znamená, že se zároveň jedná o dlouhodobou úsporu také pro vaši peněženku. LED žárovky jsou možná o trochu dražší, než klasické, ale při všech těchto pozitivech jsou přesto jasnou volbou, která vás ušetří starostí a zbytečných finančních výdajů za klasické žárovky. LED žárovka jde našroubovat naprosto do každého lustru, záleží jenom na velikosti závitu a také na svítivosti.

LED lustry jsou potom vhodné do každé místnosti v domě, problémy tak můžete vyřešit i u dalších svítidel, jako jsou vysoké lampy nebo lampičky. LED lustry nepotřebují nic speciálního kromě již zmíněné žárovky, přičemž hned po její aplikaci uvidíte rozdíl.